I vår skola KN Nail products finner du flertalet lärare.
Vi är huvudskola och ansvariga för allt utb material.

Vi har vidareutbildning av alla lärare 1-2 ggr om året.

Det är ett FANTASTISKT gäng och vi är så stolta över att ha dem i vår Familj.


 


 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Josefine

Beauty by Jowa i Luleå hittar du Josefine Ericsson Waara.
Hon är en Salong - Skola - Butik


Kontakt:
info@beautybyjowa.se   
Hemsida:         
www.beautybyjowa.se

På Salong VOS i Umeå hittar du Alexandra Esperi.
Hon är en Salong - Skola  

 

Kontakt:
info@salongvos.se 
Hemsida: 
http://salongvos.se

Kathy

På LaKathy i Hudiksvall hittar du Kathy Matus.
Hon är en Salong - Skola  

 

Kontakt:
salong@lakathy.se
Hemsida: 
http://www.lakathy.se/

Sofie

På Örebro's nagelskola i Örebro hittar du Sofie Söderholm.

Skolan är för tillfället ej aktiv. För mer info kontakta KN på skolan@knnailproducts.se

Kontakt:
info@orebrosnagelskola.se 
Hemsida: 
http://orebrosnagelskola.se

Sophie

På Studio Ava i Täby hittar du Sophie Enderberg.
Hon är en Salong - Skola  

 

Kontakt:
sophie@studioava.se
Hemsida: 
http://www.studioava.se

Josephine

På Eskilstunas nagelskola i Eskilstuna hittar du Josephine Andersson.
Hon är en Salong - Skola  

 

Kontakt:
info@eskilstunanagelskola.se
Hemsida: 
http://eskilstunasnagelskola.se

Lisa

På Nail Cover i Göteborg/Kinna hittar du Lisa Silfverala.
Hon är en Salong - Skola - Butik  

 

Kontakt:
info@nailcover.se
Hemsida: 
http://www.nailcover.se

På Salong 10 i Stenungsund hittar du Charlott M Green.
Hon är en Salong - Skola

 

Kontakt:
charlott@salong10.se
Hemsida: 
http://www.salong10.se

På Nails by Tamagal i Sundsvall hittar du Emma Lidén Thyr.
Hon är en Salong - Skola  

 

Kontakt:
skola@nailsbytamagal.se
Hemsida: 
http://www.nailsbytamagal.se

Maria

På Stil & Snitz i Vällingby hittar du Maria Lindberg.
Hon är en Salong - Skola  


Kontakt:
maria@stilochsnitz.se
Hemsida: 
http://www.stilochsnitz.se

Rebecka

På Glam Nails i Kalmar hittar du Rebecka Malm.
Hon är en Salong - Skola - Butik  

 

Kontakt:
rebecka@glamnails.se
Hemsida: 
http://www.glamnails.se

På Nails & co i Malmö hittar du Diana Millbank.
Hon är en Salong - Skola - Butik  

 

Kontakt:
diana@nails.nu
Hemsida: 
http://nails.nu

På Nagelstudion i Jönköping hittar du Alexandra Månsson.
Hon är en Salong - Skola

 

Kontakt:
info@nagelstudionjkpg.se
Hemsida: 
http://www.nagelstudionjkpg.se/

På Oslonegler i Oslo NORGE hittar du Therese Berger.
Hon är en Salong - Skola

 

Kontakt:
+47 934 43 039
Hemsida: 
http://www.oslonegler.com/

Nagelskolan Linköping hittar du Josephine Dahlman .
Hon är en Salong - Skola


Kontakt:
Josephine.nagelskolanlinkoping@gmail.com
Hemsida:
http://www.nagelskolanlinköping.se/